CM5441Z101B-13
Numărul produsului DigiKey
240-CM5441Z101B-13-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
CM5441Z101B-13
Descriere
CMC 75A 2LN 100 OHM TH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Orificiu străpuns 100 Ohms @ 100 MHz 75A DCR
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
Producător
Laird-Signal Integrity Products
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
0,540" L x 0,410" l (13,72mm x 10,41mm)
Impedanță la frecvență
100 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,414" (10,52mm)
Valoare nominală curent (Max)
75A