CM5441Z161B-10
Numărul produsului DigiKey
240-2488-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CM5441Z161B-10
Descriere
CMC 75A 2LN 160 OHM THROUGH HOLE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Orificiu străpuns 160 Ohms @ 100 MHz 75A DCR 0,3mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CM5441Z161B-10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
340V
Producător
Laird-Signal Integrity Products
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Tavă
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie alimentare
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Orificiu străpuns
Impedanță la frecvență
160 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,540" L x 0,410" l (13,72mm x 10,41mm)
Valoare nominală curent (Max)
75A
Înălțime (Max)
0,600" (15,24mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
0,3mOhm