PMEG100T10ELRX
Numărul produsului DigiKey
1727-PMEG100T10ELRXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PMEG100T10ELRXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PMEG100T10ELRXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PMEG100T10ELRX
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 1A Montare pe suprafață SOD-123W
Timp recuperare inversă (trr)
11.5 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
900 nA @ 100 V
Capacitanță la Vr, F
125pF la 1V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123W
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
750 mV @ 1 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)