0ZCJ0010FF2E
Numărul produsului DigiKey
5923-0ZCJ0010FF2ETR-ND - Bandă și mosor (TR)
5923-0ZCJ0010FF2ECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5923-0ZCJ0010FF2EDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0ZCJ0010FF2E
Descriere
PTC RESET FUSE 60V 100MA 1206
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 60V 100 mA Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric), Concav
Modele EDA/CAD
0ZCJ0010FF2E Modele
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
15 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Grad
Automobile
Digi-Reel®
Calificare
AEC-Q200
Tensiune - Max
60V
Pachet/cutie
1206 (3216 metric), Concav
Curent - Menținere (Ih) (Max)
100 mA
Mărime/Dimensiune
0,128" L x 0,065" l (3,25mm x 1,65mm)
Curent - Decuplare (It)
250 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Max
10 A
Grosime (Max)
0,033" (0,85mm)
Timp până la decuplare
1 s
Spațiu între derivații
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
1.6 Ohms