CX3225CA12000P0HSTC1
Numărul produsului DigiKey
478-CX3225CA12000P0HSTC1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-CX3225CA12000P0HSTC1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-CX3225CA12000P0HSTC1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CX3225CA12000P0HSTC1
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±20ppm Cristal 18pF 200 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
200 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±100ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Capacitanță sarcină
18pF