BZT585B3V3T-7 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
onsemi
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
onsemi
În stoc: 0
Fișă de date
Diodă Zener 3.3 V 350 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-523
BZT585B3V3T-7
Numărul produsului DigiKey
BZT585B3V3T-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZT585B3V3T-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BZT585B3V3T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT585B3V3T-7
Descriere
DIODE ZENER 3.3V 350MW SOD523
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
BZT585B3V3T-7 Modele
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 1 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.1 V @ 100 mA
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Toleranță
±2%
Putere - Max
350 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
95 Ohms