SZMM5Z3V3T1G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Central Semiconductor Corp
În stoc: 86.422
Fișă de date
Similar
Central Semiconductor Corp
În stoc: 6.126
Fișă de date
Diodă Zener 3.3 V 500 mW ±6,1% Montare pe suprafață SOD-523
SC-76, SOD-523
SZMM5Z3V3T1G
Numărul produsului DigiKey
SZMM5Z3V3T1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SZMM5Z3V3T1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SZMM5Z3V3T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZMM5Z3V3T1G
Descriere
DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SZMM5Z3V3T1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 100 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±6,1%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-523
Impedanță (Max) (Zzt)
95 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 1 V