MM5Z3V3T1G
Numărul produsului DigiKey
MM5Z3V3T1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MM5Z3V3T1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MM5Z3V3T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MM5Z3V3T1G
Descriere
DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 3.3 V 500 mW ±6,1% Montare pe suprafață SOD-523
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MM5Z3V3T1G Modele
Atributele produsului
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Toleranță
±6,1%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Impedanță (Max) (Zzt)
95 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 1 V