ABM3B-8.000MHZ-10-1-U-T
Numărul produsului DigiKey
535-9721-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-9721-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-9721-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM3B-8.000MHZ-10-1-U-T
Descriere
CRYSTAL 8.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 MHz ±10ppm Cristal 10pF 200 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABM3B-8.000MHZ-10-1-U-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
200 Ohms
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C
Frecvență
8 MHz
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,043" (1,10mm)
Capacitanță sarcină
10pF