TC2117-3.3VDBTR
Numărul produsului DigiKey
TC2117-3.3VDBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
TC2117-3.3VDBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TC2117-3.3VDBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TC2117-3.3VDBTR
Descriere
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-3
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA SOT-223-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TC2117-3.3VDBTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
130 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (1kHz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223-3
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
1,2V la 800mA