SRF4530A-510Y
Numărul produsului DigiKey
118-SRF4530A-510YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRF4530A-510YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRF4530A-510YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRF4530A-510Y
Descriere
CMC 51UH 230MA 2LN SMD AEC-Q200
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
51 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 3.5 kOhms @ 10 MHz 230mA DCR 1Ohm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Producător
Bourns Inc.
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
3.5 kOhms @ 10 MHz
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Inductanță la frecvență
51 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,118" (3,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
230mA
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1Ohm