MM5Z3V3T1G | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MM5Z3V3T1G |
Descriere | DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD523 |
Termen de livrare standard al producătorului | 52 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă Zener 3.3 V 500 mW ±6,1% Montare pe suprafață SOD-523 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | MM5Z3V3T1G Modele |
Categorie | Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 900 mV @ 10 mA |
Prod. | Temperatură de funcționare -65°C – 150°C |
Toleranță ±6,1% | Pachet/cutie |
Putere - Max 500 mW | Pachet dispozitiv furnizor SOD-523 |
Impedanță (Max) (Zzt) 95 Ohms | Număr produs de bază |
Curent - Scurgere inversă la Vr 5 µA @ 1 V |