PESD2CANFD24V-TR nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Littelfuse Inc.
În stoc: 35.409
Fișă de date
Similar
Texas Instruments
În stoc: 109
Fișă de date
Diotec Semiconductor
În stoc: 427
Panjit International Inc.
În stoc: 0
onsemi
42V Clemă 2,6A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață TO-236AB
PESD2CANFD24V-TR
Numărul produsului DigiKey
1727-PESD2CANFD24V-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PESD2CANFD24V-CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PESD2CANFD24V-DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PESD2CANFD24V-TR
Descriere
TVS DIODE 24VWM 42VC TO236AB
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
PESD2CANFD24V-TR Modele
Atributele produsului
Aplicații
CAN
Capacitanță la frecvență
5,2pF la 1MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TA)
Automobile
Canale bidirecționale
2
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
25,5V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
42V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
2,6A (8/20µs)