CM3440Z171R-10
Numărul produsului DigiKey
240-2463-2-ND - Bandă și mosor (TR)
240-2463-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
240-2463-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CM3440Z171R-10
Descriere
CMC 20A 2LN 170 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 170 Ohms @ 100 MHz 20A DCR 1mOhm
Modele EDA/CAD
CM3440Z171R-10 Modele
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
100V
Producător
Laird-Signal Integrity Products
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie alimentare
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
170 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,335" L x 0,395" l (8,51mm x 10,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
20A
Înălțime (Max)
0,413" (10,49mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1mOhm