Imaginea pentru ACS71240KEXBLT-010B3 nu este disponibilă
ACS71240KEXBLT-010B3
Numărul produsului DigiKey
620-2048-2-ND - Bandă și mosor (TR)
620-2048-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-2048-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS71240KEXBLT-010B3
Descriere
CURRENT SENSOR HE/OL 10A 12-QFN
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 10A 1 Canal Efect Hall, Buclă deschisă Bidirecțional 12-PowerWFQFN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACS71240KEXBLT-010B3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Acuratețe
±6%
Prod.
Tensiune - Alimentare
3V – 3,6V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Timp de răspuns
4µs
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
12mA
Pentru măsurare
c.a./c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip senzor
Grad
Automobile
Curent - Detectare
Calificare
AEC-Q100
Număr de canale
1
Polarizare
Bidirecțional
Ieșire
Tensiune
Tip montare
Sensibilitate
132mV/A
Pachet/cutie
12-PowerWFQFN
Frecvență
120kHz
Pachet dispozitiv furnizor
12-QFN (3x3)
Liniaritate
±1%