Imaginea pentru ACS71240KEXBLT-030B3 nu este disponibilă
ACS71240KEXBLT-030B3
Numărul produsului DigiKey
620-2049-2-ND - Bandă și mosor (TR)
620-2049-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-2049-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS71240KEXBLT-030B3
Descriere
CURRENT SENSOR HE/OL 30A 12-QFN
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 30A 1 Canal Efect Hall, Buclă deschisă Bidirecțional 12-PowerWFQFN
Modele EDA/CAD
ACS71240KEXBLT-030B3 Modele
Acuratețe
±6%
Prod.
Tensiune - Alimentare
3V – 3,6V
Curent - Alimentare (Max)
12mA
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Sensibilitate
44mV/A
Pachet/cutie
12-PowerWFQFN
Frecvență
120kHz
Pachet dispozitiv furnizor
12-QFN (3x3)
Liniaritate
±1%