MF-GSMF300/36X-2
Numărul produsului DigiKey
MF-GSMF300/36X-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MF-GSMF300/36X-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MF-GSMF300/36X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-GSMF300/36X-2
Descriere
PTC RESET FUSE 36V 3A SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 36V 3 A Ih Montare pe suprafață SMD nonstandard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MF-GSMF300/36X-2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
10 mOhms
Producător
Bourns Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
60 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
SMD nonstandard
Tensiune - Max
36V
Mărime/Dimensiune
0,341" L x 0,250" l (8,65mm x 6,35mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
3 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
5.2 A
Grosime (Max)
0,063" (1,60mm)
Curent - Max
20 A