BLM31SN500SZ1L
Numărul produsului DigiKey
490-13270-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-13270-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-13270-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM31SN500SZ1L
Descriere
FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN
Descriere detaliată
50 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 1206 (3216 metric) 12A 1,6mOhm
Modele EDA/CAD
BLM31SN500SZ1L Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,6mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,051" (1,30mm)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Impedanță la frecvență
50 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
12A