PLT10HH501100PNL
Numărul produsului DigiKey
490-7736-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-7736-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-7736-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PLT10HH501100PNL
Descriere
CMC 10A 2LN 500 OHM SMD AEC-Q200
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 500 Ohms @ 10 MHz 10A DCR 4,1mOhm
Modele EDA/CAD
PLT10HH501100PNL Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Mărime/Dimensiune
0,508" L x 0,358" l (12,90mm x 9,10mm)
Impedanță la frecvență
500 Ohms @ 10 MHz
Înălțime (Max)
0,370" (9,40mm)
Valoare nominală curent (Max)
10A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
4,1mOhm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
100V