PLT10HH101150PNL
Numărul produsului DigiKey
490-12821-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-12821-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-12821-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PLT10HH101150PNL
Descriere
CMC 15A 2LN 100 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 100 Ohms @ 10 MHz 15A DCR 2,3mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PLT10HH101150PNL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
300V
Producător
Murata Electronics
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
0,508" L x 0,358" l (12,90mm x 9,10mm)
Impedanță la frecvență
100 Ohms @ 10 MHz
Înălțime (Max)
0,370" (9,40mm)
Valoare nominală curent (Max)
15A
Pachet/cutie
Vertical, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
2,3mOhm