PLT10HH900150PNL
Numărul produsului DigiKey
490-PLT10HH900150PNLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-PLT10HH900150PNLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-PLT10HH900150PNLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PLT10HH900150PNL
Descriere
CMC SMD AEC-Q200
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 90 Ohms @ 10 MHz 15A DCR 2,3mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Mărime/Dimensiune
0,508" L x 0,260" l (12,90mm x 6,60mm)
Impedanță la frecvență
90 Ohms @ 10 MHz
Înălțime (Max)
0,370" (9,40mm)
Valoare nominală curent (Max)
15A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
2,3mOhm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
300V