BLM15AG601SZ1D
Numărul produsului DigiKey
490-BLM15AG601SZ1DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-BLM15AG601SZ1DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-BLM15AG601SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM15AG601SZ1D
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 300mA 520mOhm
Modele EDA/CAD
BLM15AG601SZ1D Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
520mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Automobile
Valoare nominală curent (Max)
300mA