0ZCF0100AF2A
Numărul produsului DigiKey
5923-0ZCF0100AF2ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
5923-0ZCF0100AF2ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5923-0ZCF0100AF2ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0ZCF0100AF2A
Descriere
PTC RESET FUSE 60V 1A 2920
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 60V 1 A Ih Montare pe suprafață 2920 (7351 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0ZCF0100AF2A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
90 mOhms
Producător
Bel Fuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
410 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
2920 (7351 metric), Concav
Tensiune - Max
60V
Mărime/Dimensiune
0,290" L x 0,202" l (7,36mm x 5,12mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
2 A
Grosime (Max)
0,067" (1,70mm)
Curent - Max
100 A