SMAJ58A-13-F
Numărul produsului DigiKey
SMAJ58A-13-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ58A-13-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ58A-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ58A-13-F
Descriere
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMA
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
93,6V Clemă 4,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMA
Modele EDA/CAD
SMAJ58A-13-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
58V
Tensiune - Străpungere (Min)
64,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
93,6V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
4,3A