PSMN040-100MSEX nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Panjit International Inc.
În stoc: 6.693
Fișă de date
Canal-N 100 V 30A (Tj) 91W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK33
8-LFPAK33
PSMN040-100MSEX
Numărul produsului DigiKey
1727-1086-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-1086-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-1086-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN040-100MSEX
Descriere
MOSFET N-CH 100V 30A LFPAK33
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PSMN040-100MSEX Modele
Atributele produsului
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1470 pF @ 50 V
Activ
Disipare putere (Max)
91W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK33
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
36,6mOhm la 10A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
30 nC @ 10 V