PTVS58VS1UR,115
Numărul produsului DigiKey
1727-PTVS58VS1UR,115TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PTVS58VS1UR,115CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PTVS58VS1UR,115DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTVS58VS1UR,115
Descriere
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SOD123W
Descriere detaliată
93,6V Clemă 4,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
58V
Tensiune - Străpungere (Min)
64,4V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
93,6V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
4,3A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
400W