PSMN075-100MSEX | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PSMN075-100MSEX |
Descriere | MOSFET N-CH 100V 18A LFPAK33 |
Termen de livrare standard al producătorului | 16 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 100 V 18A (Tj) 65W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK33 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | PSMN075-100MSEX Modele |
Categorie | Vgs (Max) ±20V |
Prod. | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 773 pF @ 50 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Caracteristică FET – |
Stare piesă Activ | Disipare putere (Max) 65W (Tc) |
Tip FET | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tehnologie | Grad – |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 100 V | Calificare – |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Tip montare Montare pe suprafață |