DMTH10H071LFDFW-13 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Diodes Incorporated
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Diodes Incorporated
În stoc: 0
Fișă de date
Canal-N 100 V 4,6A (Ta) 1,8W (Ta) Montare pe suprafață, Flanc umectabil U-DFN2020-6 (SWP) (tip UXG)
DMTH10H071LFDFW-13
Numărul produsului DigiKey
31-DMTH10H071LFDFW-13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
DMTH10H071LFDFW-13
Descriere
IC
Descriere detaliată
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
6.4 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
296 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
1,8W (Ta)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Tip montare
Montare pe suprafață, Flanc umectabil
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
68mOhm la 4A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
U-DFN2020-6 (SWP) (tip UXG)
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA