FSV20100V
Numărul produsului DigiKey
FSV20100VTR-ND - Bandă și mosor (TR)
FSV20100VCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FSV20100VDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FSV20100V
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO2773
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 20A Montare pe suprafață TO-277-3
Modele EDA/CAD
FSV20100V Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
80 µA @ 100 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Curent - Mediu rectificat (Io)
20A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
660 mV @ 20 A