8.0SMDJ60A
Numărul produsului DigiKey
8.0SMDJ60ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
8.0SMDJ60ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
8.0SMDJ60ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
8.0SMDJ60A
Descriere
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
96,8V Clemă 82,7A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
82,7A
Prod.
Putere - Impuls maxim
8000W (8kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
Telecom
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
60V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Străpungere (Min)
66,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
96,8V