CM2021Y330R-10
Numărul produsului DigiKey
240-2502-2-ND - Bandă și mosor (TR)
240-2502-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
240-2502-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CM2021Y330R-10
Descriere
CMC 15A 2LN 33 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 33 Ohms @ 100 MHz 15A DCR 0,75mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CM2021Y330R-10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
280V
Producător
Laird-Signal Integrity Products
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie alimentare
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
33 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,231" L x 0,220" l (5,88mm x 5,60mm)
Valoare nominală curent (Max)
15A
Înălțime (Max)
0,150" (3,80mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
0,75mOhm