CM3421Y600R-10
Numărul produsului DigiKey
240-2501-2-ND - Bandă și mosor (TR)
240-2501-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
240-2501-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CM3421Y600R-10
Descriere
CMC 15A 2LN 60 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 60 Ohms @ 100 MHz 15A DCR 0,75mOhm
Modele EDA/CAD
CM3421Y600R-10 Modele
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
140V
Producător
Laird-Signal Integrity Products
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie alimentare
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
60 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,376" L x 0,220" l (9,55mm x 5,60mm)
Valoare nominală curent (Max)
15A
Înălțime (Max)
0,150" (3,80mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
0,75mOhm