Imaginea pentru FX6A-50S-0.8SV2(93) nu este disponibilă
FX6A-50S-0.8SV2(93)
Numărul produsului DigiKey
FX6A-50S-0.8SV2(93)-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
FX6A-50S-0.8SV2(93)
Descriere
CONN RCPT 50POS SMD GOLD
Descriere detaliată
50 Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
FX6A-50S-0.8SV2(93) Modele
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
7mm, 8mm, 9mm
Înălțime deasupra plăcii
0,236" (6,00mm)
Pas
0,031" (0,80mm)