Imaginea pentru FX6-50P-0.8SV1(92) nu este disponibilă
FX6-50P-0.8SV1(92)
Numărul produsului DigiKey
FX6-50P-0.8SV1(92)-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
FX6-50P-0.8SV1(92)
Descriere
CONN HDR 50POS SMD GOLD
Descriere detaliată
50 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
FX6-50P-0.8SV1(92) Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
6mm, 8mm
Înălțime deasupra plăcii
0,236" (6,00mm)
Pas
0,031" (0,80mm)