FX6-50S-0.8SV(71)
FX6-50S-0.8SV(71)
FX6-50S-0.8SV(71)
Numărul produsului DigiKey
H10805-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FX6-50S-0.8SV(71)
Descriere
CONN RCPT 50POS SMD GOLD
Descriere detaliată
50 Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
FX6-50S-0.8SV(71) Modele
Ambalaj
Tub
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
5mm, 6mm, 7mm
Înălțime deasupra plăcii
0,157" (4,00mm)
Pas
0,031" (0,80mm)