FX6A-50P-0.8SV2(71)
Numărul produsului DigiKey
H10801-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FX6A-50P-0.8SV2(71)
Descriere
CONN HDR 50POS SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FX6A-50P-0.8SV2(71) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Tub
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
7mm, 9mm
Număr de poziţii
50
Înălțime deasupra plăcii
0,275" (6,99mm)
Pas
0,031" (0,80mm)