FX6A-50S-0.8SV2(91) poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Hirose Electric Co Ltd
În stoc: 0
Fișă de date
Imaginea pentru FX6A-50S-0.8SV2(91) nu este disponibilă
FX6A-50S-0.8SV2(91)
Numărul produsului DigiKey
FX6A-50S-0.8SV2(91)-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FX6A-50S-0.8SV2(91)
Descriere
CONN RCPT 50POS SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
FX6A-50S-0.8SV2(91) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Tub
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
7mm, 8mm, 9mm
Număr de poziţii
50
Înălțime deasupra plăcii
0,236" (6,00mm)
Pas
0,031" (0,80mm)