FX6-50P-0.8SV(92) poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
În stoc: 0
Fișă de date
Imaginea pentru FX6-50P-0.8SV(92) nu este disponibilă
FX6-50P-0.8SV(92)
Numărul produsului DigiKey
FX6-50P-0.8SV(92)-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
FX6-50P-0.8SV(92)
Descriere
CONN HDR 50POS SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
Modele EDA/CAD
FX6-50P-0.8SV(92) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Ghidaj pentru placă
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
5mm, 7mm
Număr de poziţii
50
Înălțime deasupra plăcii
0,197" (5,00mm)
Pas
0,031" (0,80mm)