FX6A-50P-0.8SV1(93) poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Hirose Electric Co Ltd
În stoc: 0
Fișă de date
Imaginea pentru FX6A-50P-0.8SV1(93) nu este disponibilă
FX6A-50P-0.8SV1(93)
Numărul produsului DigiKey
FX6A-50P-0.8SV1(93)-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
FX6A-50P-0.8SV1(93)
Descriere
CONN HDR 50POS SMD GOLD
Descriere detaliată
50 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
Modele EDA/CAD
FX6A-50P-0.8SV1(93) Modele
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
6mm, 8mm
Înălțime deasupra plăcii
0,236" (6,00mm)
Pas
0,031" (0,80mm)