FX6-50P-0.8SV2(71)
Numărul produsului DigiKey
FX6-50P-0.8SV2(71)-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FX6-50P-0.8SV2(71)
Descriere
CONN HDR 50POS SMD GOLD
Descriere detaliată
50 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
FX6-50P-0.8SV2(71) Modele
Ambalaj
Tub
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
7mm, 9mm
Înălțime deasupra plăcii
0,275" (6,99mm)
Pas
0,031" (0,80mm)