FX10B-168P-SV1(85) este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
În stoc: 99
Fișă de date
Similar
Hirose Electric Co Ltd
În stoc: 0
Fișă de date
În stoc: 0
168 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
FX10B-168P-SV1(85)
Numărul produsului DigiKey
H11988TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
FX10B-168P-SV1(85)
Descriere
CONN HDR 168POS SMD GOLD
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
FX10B-168P-SV1(85) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Inactual
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
5mm
Număr de poziţii
168
Înălțime deasupra plăcii
0,177" (4,50mm)
Pas
0,020" (0,50mm)