HSH0814-3R8256-R
Numărul produsului DigiKey
283-HSH0814-3R8256-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HSH0814-3R8256-R
Descriere
CAP LITHIUM HYBRID 25F 3.8V
Descriere detaliată
25 F Supercondensator (EDLC) 3.8 V Radial, Bidon 400mOhm la 1kHz 1000 ore la 70°C
Categorie
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Capacitanță
25 F
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,610" (15,50mm)
Tensiune - Nominală
3.8 V
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
ESR (Rezistență serie echivalentă)
400mOhm la 1kHz