HSH0820-3R8406-R
Numărul produsului DigiKey
283-HSH0820-3R8406-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HSH0820-3R8406-R
Descriere
CAP LITHIUM HYBRID 40F 3.8V
Descriere detaliată
40 F Supercondensator (EDLC) 3.8 V Radial, Bidon 250mOhm la 1kHz 1000 ore la 70°C
Categorie
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Capacitanță
40 F
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,866" (22,00mm)
Tensiune - Nominală
3.8 V
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
ESR (Rezistență serie echivalentă)
250mOhm la 1kHz