HSL1020-3R8506-R
Numărul produsului DigiKey
283-HSL1020-3R8506-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HSL1020-3R8506-R
Descriere
CAP LITHIUM HYBRID 50F 3.8V
Descriere detaliată
50 F Supercondensator (EDLC) 3.8 V Radial, Bidon 450mOhm 1000 ore la 60°C
Ambalaj
Vrac
Capacitanță
50 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,413" diam. (10,50mm)
Tensiune - Nominală
3.8 V
Înălțime - Montat (Max)
0,866" (22,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
450mOhm
Temperatură de funcționare
-25°C – 60°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 60°C