HSH0622-3R8226-R
Numărul produsului DigiKey
283-HSH0622-3R8226-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HSH0622-3R8226-R
Descriere
CAP LITHIUM HYBRID 22F 3.8V
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 F Supercondensator (EDLC) 3.8 V Radial, Bidon 450mOhm la 1kHz 1000 ore la 70°C
Categorie
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C
Producător
Eaton - Electronics Division
Terminație
Pini PC
Serie
Tip montare
Orificiu străpuns
Ambalaj
Cutie
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,102" (2,60mm)
Capacitanță
22 F
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,945" (24,00mm)
Tensiune - Nominală
3.8 V
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
ESR (Rezistență serie echivalentă)
450mOhm la 1kHz