TPLC-3R8/10MR8X14 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Eaton - Electronics Division
În stoc: 328
Fișă de date
10 F Supercondensator (EDLC) 3.8 V Radial, Bidon 500mOhm la 1kHz 1000 ore la 70°C
TPLC-3R8/10MR8X14
Numărul produsului DigiKey
2085-TPLC-3R8/10MR8X14-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TPLC-3R8/10MR8X14
Descriere
CAP LITHIUM HYBRID 10F 3.8V
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Grad
Producător
Tecate Group
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Tavă
Tip montare
Orificiu străpuns
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
10 F
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Tensiune - Nominală
3.8 V
Înălțime - Montat (Max)
0,630" (16,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
500mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-15°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C