SLA3R8L1582255
Numărul produsului DigiKey
5011-SLA3R8L1582255-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SLA3R8L1582255
Descriere
CAP LITHIUM HYB 1500F 3.8V 22*55
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1500 F Supercondensator (EDLC) 3.8 V Radial, Bidon 18mOhm la 1kHz 1000 ore la 85°C
Categorie
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 85°C
Producător
Ymin
Terminație
Pini PC
Serie
Tip montare
Orificiu străpuns
Ambalaj
Tavă
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Capacitanță
1500 F
Mărime/Dimensiune
0,866" diam. (22,00mm)
Toleranță
-10%, +30%
Înălțime - Montat (Max)
2,244" (57,00mm)
Tensiune - Nominală
3.8 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
ESR (Rezistență serie echivalentă)
18mOhm la 1kHz