HSH1245-3R8407-R
Numărul produsului DigiKey
283-HSH1245-3R8407-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HSH1245-3R8407-R
Descriere
CAP LITHIUM HYBRID 400F 3.8V
Descriere detaliată
400 F Supercondensator (EDLC) 3.8 V Radial, Bidon 45mOhm la 1kHz 1000 ore la 70°C
Categorie
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
400 F
Mărime/Dimensiune
0,492" diam. (12,50mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
1,850" (47,00mm)
Tensiune - Nominală
3.8 V
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
ESR (Rezistență serie echivalentă)
45mOhm la 1kHz