LIB1340Q4R0507
Numărul produsului DigiKey
4688-LIB1340Q4R0507-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LIB1340Q4R0507
Descriere
CAP LITHIUM HYB 500F 4V 13*40
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500 F Supercondensator (EDLC) 4 V Radial, Bidon 50mOhm la 1kHz 1000 ore la 65°C
Categorie
Grad
Producător
CDA (Zhifengwei Technology)
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Cutie
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
500 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,512" diam. (13,00mm)
Tensiune - Nominală
4 V
Înălțime - Montat (Max)
1,634" (41,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-20°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 65°C