HSL0820-3R8256-R
Numărul produsului DigiKey
283-HSL0820-3R8256-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HSL0820-3R8256-R
Descriere
CAP LITHIUM HYBRID 25F 3.8V
Descriere detaliată
25 F Supercondensator (EDLC) 3.8 V Radial, Bidon 650mOhm 1000 ore la 60°C
Ambalaj
Bandă
Capacitanță
25 F
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,335" diam. (8,50mm)
Tensiune - Nominală
3.8 V
Înălțime - Montat (Max)
0,866" (22,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
650mOhm
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 60°C